Twórcy Koromo

Twórcy gry

Szkolenia oraz gra Koromo zostały opracowane przez grupę 3 osób, posiadających ponad 10 lat doświadczenia z Lean Management. W naszej karierze zawodowej pracowaliśmy i realizowaliśmy projekty w firmach produkcyjnych i usługowych, z wielu branż - zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Krzysztof Bednarz

Krzysztof Bednarz

Współautor gry

Redaktor Naczelny portalu LeanCenter.pl, na łamach którego promuje zarządzanie według filozofii Lean w Polsce. Przeprowadzał wywiady m.in. z Masaakim Imai, Danielem Jonesem czy Johnem Shookiem.

Jako pasjonat ciągłego doskonalenia pomaga polskim przedsiębiorcom zrozumieć istotę tworzenia kultury Lean w ich firmach.


Jakub Kocjan

Jakub Kocjan

Pomysłodawca, autor gry

Przygodę z Lean Management rozpoczął w 2005 roku. Autor nagradzanych projektów Lean w obszarach produkcyjnych i procesach usługowych.

Doświadczenie zdobywał pracując m.in. dla Johnson Controls, HUF Polska oraz EY. Wykładowca WSB Poznań (Lean Management). WSE Kraków (Zarządzanie Produkcją) oraz Politechniki Śląskiej (Lean Manufacturing).


Tomasz Szczotka

Tomasz Szczotka

Współautor gry

Ostatnie 4 lata związany z firmą z wielkiej czwórki (usługi audytowe). Lean Management zajmuje się od 2,5 roku. Posiada rozległe doświadczenie m.in. w branży finansowej (PwC, BPO – Capgemini), ubezpieczeniowej, hotelarskiej (Hilton) czy gastronomicznej (Pizza Hut, Hattie’s). Obecnie związany z IBM Polska.

Fan gier planszowych, w które gra od 10 lat.